Search API Solr Search (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Search
fa: جستجو

en: Password
fa: گذرواژه

en: Files
fa: فایل‌ها‌

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Additional information
fa: اطلاعات اضافی

en: Autocomplete
fa: تکمیل خودکار
