Search API Solr (8.x-1.0-alpha1) - en to no translation catalogue (11 entries)

en: Username
no: Brukernavn

en: Search
no: Søk

en: Password
no: Passord

en: Files
no: Filer

en: Advanced
no: Avansert

en: Additional information
no: Ytterligere opplysninger

en: Autocomplete
no: Autofullfør

en: Solr search
no: Solr-søk

en: HTTP method
no: HTTP-metode

en: @autocommit_time before updates are processed.
no: @autocommit_time før oppdateringer blir behandlet.

en: (@index_size on disk)
no: @index_size på disk)
