Search API Solr Search (8.x-1.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Search
eo: Serĉu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Files
eo: Dosieroj

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Additional information
eo: Aldonaj informoj
