Search API Solr Search (8.x-1.0-alpha5) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: ‹ previous
ml: ‹ മുമ്പത്തേത്

en: next ›
ml: അടുത്തത് ›
