Search API Solr Search (8.x-1.0-alpha6) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Files
km: ឯកសារ

en: Page
km: ទំព័រ

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Additional information
km: ព័ត៌​​មាន​បន្ថែម​
