Search API Solr Search (8.x-1.0-beta2) - en to fy translation catalogue (5 entries)

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Search
fy: Sykje

en: Password
fy: Wachtwurd

en: ‹ previous
fy: ‹ foarige

en: next ›
fy: folgjende ›
