Search API Solr Search (8.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Password
hr: Lozinka

en: none
hr: ništa

en: Files
hr: Datoteke

en: Page
hr: Stranica

en: Advanced
hr: Napredno

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Standard
hr: Standardno

en: Apply
hr: Primjeni

en: Additional information
hr: Dodatne informacije

en: Asc
hr: Uzlazno
