Search API Solr Search (8.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Password
is: Lykilorð

en: none
is: engin

en: Files
is: Skrár

en: Page
is: Síða

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: Apply
is: Virkja

en: Additional information
is: Viðbótarupplýsingar

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
