Search API Solr Search (8.x-1.2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Username
sr: Корисничко име

en: error
sr: грешка

en: Search
sr: Претрага

en: Password
sr: Лозинка

en: access denied
sr: pristup odbijen

en: Sort by
sr: Сортирај по
