Search API Solr Search (8.x-1.2) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Password
ug: پارول

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: no
ug: ياق

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Sort by
ug: تىزىش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: - All -
ug: ھەممىسى
