Search API Solr (8.x-1.3) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: yes
fi: kyllä

en: error
fi: virhe

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Password
fi: Salasana

en: none
fi: ei yhtään

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Files
fi: Tiedostot

en: no
fi: ei

en: Page
fi: Sivu

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: access denied
fi: pääsy kielletty

en: Sort by
fi: Lajittele

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Standard
fi: Standardi

en: Additional information
fi: Lisätietoja

en: not found
fi: ei löytynyt

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Indexed
fi: Indeksoitu

en: Master
fi: Isäntä

en: HTTP Basic Authentication
fi: HTTP autentikointi
