Search API Solr Search (8.x-2.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: yes
ka: დიახ

en: Language
ka: ენა

en: error
ka: შეცდომა

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: Password
ka: პაროლი

en: none
ka: არცერთი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Label
ka: სათაური

en: Files
ka: ფაილები

en: no
ka: არა

en: Page
ka: გვერდი

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Desc
ka: აღწერა

en: access denied
ka: წვდომა აკრძალულია

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Multilingual
ka: მრავალენოვანი

en: - All -
ka: - ყველა -
