Search API Solr Search (8.x-2.0-beta1) - en to el translation catalogue (35 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: yes
el: ναι

en: Language
el: Γλώσσα

en: error
el: σφάλμα

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Summary
el: Περίληψη

en: Files
el: Αρχεία

en: no
el: όχι

en: Page
el: Σελίδα

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Desc
el: Φθί

en: access denied
el: δεν επιτρέπεται η πρόσβαση

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Undefined
el: Απροσδιόριστο

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Standard
el: Βασικό

en: Multilingual
el: Πολύγλωσσο

en: Index
el: Ευρετήριο

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Domains
el: Ονόματα χώρου

en: Additional information
el: Πρόσθετες πληροφορίες

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Indexed
el: Ευρετηριοποιημένο

en: Asc
el: Αύξ

en: HTTP Basic Authentication
el: HTTP Βασική Πιστοποίηση
