Search API Solr Search (8.x-2.2) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: error
dz: འཚོལ་བ།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: access denied
dz: འཛུལ་སྤྱོད་འབད་ནི་འདི་ཉན་མ་བཏུབ།

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: Additional information
dz: བརྡ་དོན་ཁ་སྐོང་།
