Search API Solr Search (8.x-2.2) - en to ky translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Language
ky: Тил

en: Search
ky: Издөө

en: Password
ky: Сырсөз

en: ‹ previous
ky: ‹ мурунку

en: next ›
ky: кийинки ›
