Search API Solr Search (8.x-2.2) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Language
or: ଭାଷା

en: error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Undefined
or: ଅନିର୍ଦ୍ଧିଷ୍ଟ
