Search API Solr Search (8.x-2.6) - en to cy translation catalogue (20 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: yes
cy: ie

en: Language
cy: Iaith

en: error
cy: gwall

en: Search
cy: Chwilio

en: Reset
cy: Ailosod

en: None
cy: Dim

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Export
cy: Allfudo

en: Files
cy: Ffeiliau

en: no
cy: na

en: Page
cy: Tudalen

en: Advanced
cy: Uwch

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: ‹ previous
cy: < blaenorol

en: next ›
cy: nesaf >

en: Offset
cy: Ongli

en: Additional information
cy: Gwybodaeth ychwanegol

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
