Search API Solr Search (8.x-3.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (24 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: yes
jv: ya

en: Language
jv: Basa

en: error
jv: salah

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: Password
jv: Sandhi

en: Export
jv: Ngékspor

en: Label
jv: Judul

en: Summary
jv: Rangkuman

en: no
jv: ora

en: Page
jv: Kācā

en: Advanced
jv: Mahir

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Undefined
jv: Durung didefinisi

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Standard
jv: Standar

en: Index
jv: Indek

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
