Search API Solr Search (8.x-3.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: yes
kk: Иә

en: Language
kk: Тіл

en: error
kk: Қате

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Export
kk: Экспорт

en: Label
kk: Атауы

en: Page
kk: Бет

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: Additional information
kk: Қосымша мәлімет
