Search API Solr Search (8.x-3.0-alpha3) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Username
os: Архайæджы ном

en: yes
os: ойы

en: Language
os: Æвзаг

en: error
os: рæдыд

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: Export
os: Экспорт

en: Label
os: Нысан

en: Summary
os: Иумиагæй
