Search API Solr Search (8.x-3.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Language
ta: மொழி

en: error
ta: வழு

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Page
ta: பக்கம்

en: ‹ previous
ta: < முன்

en: next ›
ta: அடுத்தது >
