Search API Solr Search (8.x-3.0-beta2) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Username
bs: Korisničko ime

en: yes
bs: da

en: Language
bs: Jezik

en: error
bs: greška

en: Search
bs: Pretraga

en: None
bs: Nijedan

en: Password
bs: Lozinka

en: Export
bs: Izvezi

en: Label
bs: Oznaka

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›
