Search API Solr (8.x-3.0-beta2) - en to hu translation catalogue (79 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Username
hu: Felhasználónév

en: yes
hu: igen

en: Language
hu: Nyelv

en: error
hu: hiba

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: None
hu: Nincs

en: Password
hu: Jelszó

en: Label
hu: Címke

en: Summary
hu: Összegzés

en: name
hu: név

en: ID
hu: Azonosító

en: Files
hu: Fájlok

en: no
hu: nem

en: Page
hu: Oldal

en: Advanced
hu: Haladó

en: Desc
hu: Csökk

en: Replacement
hu: Helyettesítés

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Undefined
hu: Meghatározatlan

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Delay
hu: Késleltetés

en: Schema
hu: Séma

en: Standard
hu: Általános

en: Multilingual
hu: Többnyelvű

en: Date range
hu: Dátumtartomány

en: Field Type
hu: Mezőtípus

en: Offset
hu: Eltolás

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Advanced configuration
hu: Haladó beállítások

en: Domains
hu: Domének

en: Additional information
hu: További tudnivaló

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Indexed
hu: Indexelve

en: URL field
hu: URL-mező

en: snippets
hu: részletek

en: Solr server URI
hu: Solr kiszolgáló erőforrás-azonosítója (URI)

en: The Solr server could be reached. | All @count Solr servers could be reached.
hu[0]: A Solr kiszolgáló elérhető.
hu[1]: @count Solr kiszolgáló elérhető.

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: HTTP method
hu: HTTP módszer

en: @autocommit_time before updates are processed.
hu: @autocommit_time a frissítések feldolgozásáig.

en: (@index_size on disk)
hu: (@index_size a lemezen)

en: @num items @pending @index_msg
hu: @num elem @pending @index_msg

en: Solr core URI
hu: Solr rendszermag erőforrás-azonosítója (URI)

en: The Solr server could be reached.
hu: A Solr kiszolgáló elérhető.

en: The Solr server could not be reached or is protected by your service provider.
hu: A Solr kiszolgáló nem érhető el vagy a tárhelyszolgáltató által védett.

en: Server Connection
hu: Kiszolgálókapcsolat

en: Core Connection
hu: Alaprendszeri kapcsolat

en: Configured Solr Version
hu: Konfigurált Solr verzió

en: Detected Solr Version
hu: Megtalált Solr verzió

en: Default Solr content index
hu: Alapértelmezett Solr tartalom index

en: Get config.zip
hu: Config.zip letöltése

en: Language Undefined Text Field
hu: Nyelvileg meghatározatlan szöveges mező

en: English Text Field
hu: Angol szöveges mező

en: Solr connector plugin
hu: Solr csatlakozó bővítmény

en: The targeted content domain
hu: A célzott tartalom domén

en: Targeted content domain
hu: Célzott tartalom domén

en: Fulltext Phonetic
hu: Teljesen szöveges (angolul „fulltext”) fonetikusan

en: Custom Field Types
hu: Egyéni mezőtípusok

en: Fulltext Phonetic German
hu: Teljesen szöveges (angolul „fulltext”) fonetikusan, német

en: Fulltext Phonetic Greek
hu: Teljesen szöveges (angolul „fulltext”) fonetikusan, görög

en: Fulltext Phonetic English
hu: Teljesen szöveges (angolul „fulltext”) fonetikusan, angol

en: Fulltext Phonetic Spanish
hu: Teljesen szöveges (angolul „fulltext”) fonetikusan, spanyol

en: Fulltext Phonetic French
hu: Teljesen szöveges (angolul „fulltext”) fonetikusan, francia

en: Fulltext Phonetic Italian
hu: Teljesen szöveges (angolul „fulltext”) fonetikusan, olasz

en: Fulltext Phonetic Polish
hu: Teljesen szöveges (angolul „fulltext”) fonetikusan, lengyel

en: Fulltext Phonetic Russian
hu: Teljesen szöveges (angolul „fulltext”) fonetikusan, orosz

en: Fulltext Phonetic Ukrainian
hu: Teljesen szöveges (angolul „fulltext”) fonetikusan, ukrán

en: The Solr @core could be accessed (latency: @millisecs ms).
hu: @core néven elérhető a Solr rendszermagja (késleltetés: @millisecs ezredmásodperc).

en: Edge NGram Text Field
hu: Edge NGram szöveges mező

en: Edge NGram String Field
hu: Edge NGram karaktersorozat mező

en: NGram Text Field
hu: NGram szöveges mező

en: NGram String Field
hu: NGram karaktersorozat mező

en: A new Solr field type has been installed due to configuration changes. It is advisable to download and deploy an updated config.zip to your Solr server.
hu: Egy új mezőtípus lett telepítve a Solr számára a webhelybeállítások változása miatt, ezért javasolt az időközben automatikusan frissült config.zip állományt újra letölteni és a Solr kiszolgálón elhelyezni.
