Search API Solr Search (8.x-3.0-beta3) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: yes
mn: тийм

en: Language
mn: Хэл

en: error
mn: алдаа

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Password
mn: Нууц үг

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Files
mn: Файлууд

en: no
mn: үгүй

en: Page
mn: Хуудас

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Additional information
mn: Нэмэлт мэдээлэл
