Search API Solr Search (8.x-3.0-rc1) - en to my translation catalogue (22 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Username
my: အမည်

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: error
my: မှားယွင်းချက်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Label
my: အညွန်း

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Undefined
my: မသတ်မှတ် ရသေးပါ

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: Standard
my: စံ

en: Index
my: အညွှန်း

en: Domains
my: ဒိုမိန်းလိပ်စာများ

en: - All -
my: - အားလုံး -
