Search API Solr Search (8.x-3.0) - en to bn translation catalogue (17 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: yes
bn: হ্যাঁ

en: Language
bn: ভাষা

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: error
bn: ত্রুটি

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: None
bn: একটিও নয়

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Summary
bn: সারসংক্ষেপ

en: ‹ previous
bn: ‹ পূর্ববর্তী

en: next ›
bn: পরবর্তী ›

en: Index
bn: সূচীপত্র

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
