Search API Solr (8.x-3.1) - en to lv translation catalogue (40 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: yes
lv: jā

en: Language
lv: Valoda

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: error
lv: kļūda

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Password
lv: Parole

en: Label
lv: Etiķete

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: name
lv: vārds

en: Files
lv: Faili

en: no
lv: nē

en: Page
lv: Lapa

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Undefined
lv: Nedefinēts

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Standard
lv: Standarta

en: Multilingual
lv: Daudzvalodu

en: Index
lv: Rādītājs

en: Date range
lv: Datumu diapazons

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Advanced configuration
lv: Paplašināta konfigurācija

en: Additional information
lv: Papildus informācija

en: Solr port
lv: Solr ports

en: Solr path
lv: Solr ceļš

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: (@pending_docs sent but not yet processed)
lv: (@pending_docs nosūtīts, bet vēl nav apstrādāts)

en: @autocommit_time before updates are processed.
lv: @autocommit_time līdz tiks apstrādāti labojumi.
