Search API Solr (8.x-3.4) - en to ky translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Language
ky: Тил

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Search
ky: Издөө

en: Password
ky: Сырсөз

en: ‹ previous
ky: ‹ мурунку

en: next ›
ky: кийинки ›
