Search API Solr (8.x-3.7) - en to hr translation catalogue (32 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Username
hr: Korisničko ime

en: yes
hr: da

en: Language
hr: Jezik

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: error
hr: greška

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: Password
hr: Lozinka

en: Label
hr: Oznaka

en: Summary
hr: Sažetak

en: Files
hr: Datoteke

en: no
hr: ne

en: Page
hr: Stranica

en: Up to date
hr: Svježe

en: Time zone
hr: Vremenska zona

en: Advanced
hr: Napredno

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Undefined
hr: Neodređeno

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Standard
hr: Standardno

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Additional information
hr: Dodatne informacije

en: Outdated
hr: Zastarjelo

en: Asc
hr: Uzlazno
