Search API Solr (8.x-3.9) - en to si translation catalogue (16 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: yes
si: ඔව්

en: Language
si: භාෂාව

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: error
si: දෝෂය

en: Search
si: සොයන්න

en: Password
si: මුරපදය

en: Label
si: ලේබලය

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: Index
si: පටුන

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
