Search API - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Actions
ca: Accions

en: Language
ca: Llengua

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Page
ca: Pàgina

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: Last update
ca: Última actualització

en: Filters
ca: Filtres

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Keyword
ca: Paraula clau

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: Export to CSV
ca: Exporta a CSV
