Search API - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Language
el: Γλώσσα

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Page
el: Σελίδα

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Click here
el: Κλικ εδώ

en: Last update
el: Τελευταία ενημέρωση

en: Filters
el: Φίλτρα

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Keyword
el: Λέξη κλειδί

en: - Any -
el: - Οποιοδήποτε -
