Search API - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Actions
gl: Accións

en: Language
gl: Idioma

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Page
gl: Páxina

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Click here
gl: Pega o código da vista aquí

en: Last update
gl: Última actualización

en: Filters
gl: Filtros

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Keyword
gl: Chave

en: - Any -
gl: - Calquera -
