Search API - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Actions
hr: Akcije

en: Language
hr: Jezik

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Page
hr: Stranica

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Last update
hr: Posljednje osvježenje

en: Filters
hr: Prečistači
