Search API - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Actions
sq: Veprimet

en: Language
sq: Gjuha

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Page
sq: Faqe

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Last update
sq: Rifreskimi i fundit

en: Filters
sq: Filtrat
