Search API - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Language
sr: Језик

en: Search
sr: Претрага

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: - Any -
sr: - Сваки -
