Search API - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Actions
uk: Дії

en: Language
uk: Мова

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Page
uk: Сторінка

en: Published
uk: Опубліковано

en: Filter
uk: Фільтр

en: Click here
uk: Натисніть тут

en: Last update
uk: Останнє оновлення

en: Filters
uk: Фільтри

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Keyword
uk: Ключове слово

en: - Any -
uk: - Усі -
