Search API - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Actions
nl: Acties

en: Language
nl: Taal

en: Search
nl: Zoeken

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Page
nl: Pagina

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Click here
nl: Klik hier

en: Last update
nl: Laatst bijgewerkt

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Keyword
nl: Trefwoord

en: - Any -
nl: - Alle -

en: Export to CSV
nl: Exporteren als CSV
