Search API - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Language
pt: Idioma

en: Search
pt: Pesquisar

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Content type
pt: Tipo de conteúdo

en: Page
pt: Página

en: Published
pt: Publicado

en: Filter
pt: Filtro

en: Click here
pt: Clique aqui

en: Last update
pt: Última atualização

en: Filters
pt: Filtros

en: Unpublished
pt: Não publicado

en: Keyword
pt: Palavra-chave

en: - Any -
pt: - Qualquer -
