Search API - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Actions
af: Aksies

en: Language
af: Taal

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Page
af: Bladsy

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Last update
af: Laste opdatering

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd
