Search API - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Actions
bg: Действия

en: Language
bg: Език

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Page
bg: Страница

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: Click here
bg: Натиснете тук

en: Last update
bg: Последна промяна

en: Filters
bg: Филтри
