Search API - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Actions
bs: Akcije

en: Language
bs: Jezik

en: Search
bs: Pretraga

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Page
bs: Strana

en: Published
bs: Objavljeno

en: Filters
bs: Filteri

en: - Any -
bs: - Bilo koji -
