Search API - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Actions
cs: Akce

en: Language
cs: Jazyk

en: Search
cs: Hledat

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Page
cs: Stránka

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Filter
cs: Filtr

en: Click here
cs: Klikněte zde

en: Last update
cs: Poslední obnova

en: Filters
cs: Filtry

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Keyword
cs: Klíčové slovo

en: - Any -
cs: - nezáleží -
