Search API - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Actions
hu: Műveletek

en: Language
hu: Nyelv

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Page
hu: Oldal

en: Published
hu: Közzétéve

en: Filter
hu: Szűrő

en: Click here
hu: Ide kell kattintani

en: Last update
hu: Legutóbbi frissítés

en: Filters
hu: Szűrők

en: Boost
hu: Kiemelés

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Keyword
hu: Kulcsszó

en: - Any -
hu: - Bármely -
