Search API - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Language
lt: Kalba

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Page
lt: Puslapis

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Click here
lt: Spauskite čia

en: Last update
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Filters
lt: Filtrai

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Keyword
lt: Raktažodis

en: - Any -
lt: - Bet kuris -
