Search API - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Last update
ug: ئاخىرقى يېڭىلىنىشى
