Search API - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Last update
bo: གསར་སྒྱུར་སྔོན་མ

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: Keyword
bo: གནད་ཚིག

en: - Any -
bo: - གང་རུང-
