Search API - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Actions
eo: Agoj

en: Language
eo: Lingvo

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Page
eo: Paĝo

en: Published
eo: Publikigita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Last update
eo: Lasta ĝisdatiĝo

en: Filters
eo: Filtroj
