Search API - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Language
id: Bahasa

en: Search
id: Pencarian

en: Content type
id: Jenis konten

en: Page
id: Halaman

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Filter
id: Saring

en: Last update
id: Pembaruan terakhir

en: Filters
id: Filter

en: Boost
id: Pemercepat

en: Unpublished
id: Tidak dipublikasikan

en: Keyword
id: Kata Kunci

en: - Any -
id: - Apa saja -
