Search API - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Language
ku: زمان

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Last update
ku: دواترین نوێبوونەوە

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان
